Дана лінійка продукції випускається під торговою маркою «Сонце Поділля» та призначена для дієтичного та дитячого харчування. На сьогоднішній день вона включає у себе борошно кукурудзяне, житнє, рисове, гречане, вівсяне та висівки пшеничні.

     Висівки пшеничні – являють собою зовнішню оболонку і зародок зерна. Містять вітаміни групи В, Е, РР, калій, магній, залізо, кальцій, мідь, біоферменти. Клітковина чистить стінки кишок, в т.ч. від токсинів, радіонуклідів, різних шкідливих речовин. Вживати при серцево-судинних захворюваннях для профілактики холециститу, грижі, кишкових розладів, апендициту, гіпоглікемії, ожиріння, при варикозному розширенні судин.

     Борошно рисове – у своєму складі містить кремній, що сприяє процесам обміну речовин у людському організмі. Крім того, в ньому міститься велика кількість біотину, а також інші мікроелементи, що мають важливе медико-біологічне значення. Знаходить широке застосування при лікувальному і дієтичному харчуванні, в дієтотерапії.

     Борошно вівсяне – містить безліч мікроелементів і вітамінів, які позитивно впливають на обмін речовин в організмі, регулюють кислотно-лужний баланс в крові і роботу серця, благотворно впливають на роботу нирок. Особливо борошно корисне літнім людям, оскільки покращує роботу серцевого м’яза.

     Борошно гречане – характеризується підвищеним вмістом білка, кальцію і заліза, містить лецитин, знижує рівень холестерину. Рекомендоване до вживання діабетикам.

     Борошно житнє – майже не містить клейковини, тому використовується в суміші з пшеничним борошном, багате вітамінами групи В і залізом.

     Борошно кукурудзяне – використовується у складі сумішей для дієтичного та дитячого харчування, рекомендується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.